پنج شنبه ٠٨ خرداد ١٣٩٩ فارسي|English
 

صفحه اصلی|ايران|زبان و ادبيات فارسی|تماس با ما|پيوندها|نقشه سايت
Title
iran
عید سعید فطر بر همه مومنین مبارک
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
NewsletterSignup
نام :   
ایمیل :   


  چاپ        ارسال به دوست

تکواندو قهرمانی آسیا - "مانیل" فیلیپین

سفیر ایران در فیلیپین برای تماشای مسابقات به سالن آمد

به گزارش «نسیم آنلاین» به فیلیپین، در حاشیه بیست و دومین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی آسیا و در روز پایانی این مسابقات، محمد تنهایی، سفیر جمهوری اسلامی در فیلیپین به همراه محمدرضا کاکا، سرپرست رایزنی فرهنگی ایران و سعید دزواره، دبیر دوم نمایندگی سفارت ایران برای حمایت از ملی‌پوشان ایران در دیدار نهایی به سالن "گرندبالروم" آمد و با اعضای تیم ملی تکواندو ایران دیدار کرد.

سفیر جمهوری اسلامی ایران برای دو نماینده تکواندو ایران در دیدار نهایی آرزوی موفقیت کرد و اظهار امیدواری تیم ایران در پایان مسابقات به مقام قهرمانی دست یابد.

سفیر جمهوری اسلامی ایران در فیلیپین در گفتگو با خبرنگار اعزامی «نسیم آنلاین» به فیلیپین، در خصوص عملکرد تیم ملی تکواندو ایران اظهار داشت: ابتدا من حضور تمامی اعضای تیم ملی تکواندو ایران در مانیل را خوشامد می‌گویم. من فکر می‌کنم عملکرد بچه‌های ما بسیار خوب بوده است.
وی ادامه داد: من مسابقاتی را که امروز دیدم و مسابقاتی را که به دلایل عدم حضور از تلویزیون پیگیری کردم باز هم به ما ثابت کرد، تکواندو ایران افتخار آفرین است. ما باید به وجود چنین بچه‌ها و تیمی که به راحتی در آسیا عرض اندام می‌کند افتخار کنیم و شخصا از همه این بچه‌ها تشکر می‌کنم.
محمد تنهائی در خصوص عدم حضور تماشاگران ایرانی عنوان کرد: تعداد جمعیتی ایرانی که در مانیل زندگی می‌کنند خیلی بالا نیست و رقم محدودی است. زمانی در مانیل بین 10 تا 15 هزار نفر ایرانی زندگی می‌کند، اما در حال حاضر این رقم به زیر 2 هزار نفر رسیده است.
وی ادامه داد: همه این 2 هزار نفر نیز در مانیل نیستند و در سایر شهرها پخش هستند. با توجه به این موضع باید توجه کرد، خیلی از این عزیزان دانشجو هستند و الان فصل امتحانات یا شروع ترم این نفرات است. برخی از این عزیزان از فرصت بین ترم استفاده کردند و به ایران بازگشتند. ما با ایرانی‌ها تماس گرفتیم اما خیلی‌ها با وجود علاقه‌ای که برای حمایت از جوانان ایرانی داشتند به دلیل مشغله‌های تحصیلی یا شغلی این شرایط را نداشتند.
سفیر ایران در خصوص دیدار با اعضای تیم ملی تکواندو گفت: من اصلا آمدم از این قهرمانان روحیه بگیرم و به این نفرات که در سطح آسیا و جهان خوش می‌درخشند، افتخار می‌کنم. من هر کدام از این جوانان را می‌بینم باعث خوشحالی من است و ما تیم بسیار خوبی داریم. این نفرات باعث می‌شوند اسم ایران و تصویر ایران بین فیلیپینی‌ها بالا برود.

 

 


٠٩:٤٤ - پنج شنبه ٢ ارديبهشت ١٣٩٥    /    شماره : ٦٤٩٧٣٥    /    تعداد نمایش : ٣٥٦جستجو
جستجوی پیشرفته جستجوی وب
banners
پایگاه اطلاع رسانی آستان مقدس امام خمینی (ره)

تارنمای رسمی دفتر مقام معظم رهبری

ریاست جمهوری اسلامی ایران

تارنمای رسمی سفارت جمهوری اسلامی ایران- مانیل

سیری در ایران

خبرگزاری بین المللی قرآن

ايرانیان خارج از کشور

انتشارات بين المللی الهدی

مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

بنیاد اندیشه اسلامی

موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان

خبرگزاری تقریب

بنیاد سعدی

شبکه مجازی آستان

Philippines Department of Tourism

Philippine eLib
vote
نظرسنجي غير فعال مي باشد
UsersStats
Visitorsofpage: 550088
Visitorsofday : 560
Visitorsofpage : 1668620
Onlinevisitors : 3
PageLoad : 2.7969

صفحه اصلی|ايران|زبان و ادبيات فارسی|تماس با ما|پيوندها|نقشه سايت